Svatební šaty

Svatba je pro mnohé z nás velkým životním mezníkem, kdy teprve začíná opravdový společný život dvou partneru. V den svatby se středem pozornosti stává především nevěsta a k té neodmyslitelně patří i krásné svatební šaty. Aby v tento vyjímečný den vypadala opravdu dokonale, je potřeba věnovat velkou pozornost nejenom výběru svatebních šatů, ale i vhodných doplňků.
Svatební centrum ELEGANCE nabízí široký výběr svatebních šatů zahraničních i domácích značek, jako například: LA SPOSA, SAN PATRICK, EDEN BRIDALS, AGNES, ESSENCE, MADORA, MISS KELLY, MISS PARIS a mnohé další.
Svatební šaty podléhají neustále měnícím se módním trendům, proto jsou naše modely neustále obměňovány a doplňovány o stále nové modely a kolekce. Samozřejmostí je i konečná úprava před samotným zapůjčením. V našem salonu Vám velmi rádi a ochotně poradíme, doporučíme vše, co s přípravou samotné svatby souvisí a tímto vším Vám přispějeme k jedinečnosti a neopakovatelnosti svatebního dne. Svatební centrum ELEGANCE klade především důraz na individuální přistup k zákazníkovi, na kvalitu a profesionalitu nabízených služeb.